O nás

Společnost  BW RICHTER & CHEMICALS vznikla v roce 2015 jako výsledek úspěšné spolupráce švýcarské společnosti Bewis & Whyle GmbH a české značky Richter Chemicals. Zaměřuje se na profesionální řešení v oblasti renovací, čištění a ochrany povrchů. Znalosti nejkvalitnější chemie dostupné na Evropském trhu v kombinaci se speciálními postupy renovací a čištění vyvinutými naší společnosti přináší na trh bezkonkurenční službu umožňující naším klientům řešit vysoce odborně jakýkoli problém znečištění povrchů.

Odborné znalosti našich konzultantů a služby špičkových laboratoří nám umožňují přistupovat k jakýmkoli výzvám nejen s naprostou profesionalitou, ale i s notnou dávkou optimismu.

Řešení přinášíme klientům působících v oblastech průmyslových a výrobních prostor, obchodních center i maloprodejen, velkých obytných objektů, soukromých rezidencí, stavebnictví, prostor potravinové i živočišné výroby, restaurací, objektů hotelových služeb apod.

Bezpečnostní atesty dle standardů EU jsou pro nás samozřejmostí. Nad rámec povinných standardů se zaměřujeme na maximální ochranu životního prostředí i jak při výběrů postupů čištění tak provozu celé naší společnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *