Analýza stavu povrchu

I v rámci standardizovaných služeb řešíme každou zakázku individuálně. Prohlídku na místě, analýzu stavu povrchu i znečištění následuje odpovídající návrh postupů čištění, renovace či konzervace povrchu. Klientům poskytujeme odborné analýzy, případové i srovnávací studie pro renovaci, čištění a následnou údržbu povrchu.

Použité chemicko-technologické postupy upravujeme dle potřeb každé zakázky. Díky precizně vyladěnému kombinovanému čištění dosahujeme špičkových výsledků jak v renovacích tak v hloubkovém čištění a následné konzervaci.

Naše laboratoře i tým techniků spolupracují na vývoji nových chemickotechnologických postupů a to jak v nových oblastech působení, tak v rámci vyšší účinnosti či ekonomické efektivnosti postupů současných.

V rámci specializovaných projektů jsme vyvinuly vlastní chemickou řadu RCH a BWR určenou k čištění a konzervaci vysoce citlivých povrchů a materiálů. Vzhledem ke specifické aplikaci a v rámci zachování kvality výsledné služby tyto produkty aplikujeme pouze v rámci našich projektů a nejsou určeny k prodeji.

Jsme připraveni poskytnout maximální servis i tam, kde v současnosti dostupné chemicko-technologické postupy selhávají. Naše laboratoře průběžně vyvíjejí nové postupy čištění a renovací dle specifických potřeb klienta. Výsledkem takových projektů je například naše chemická řada RCH a BWR. Naším cílem je poskytnout řešení účinné, ekonomické, šetrné k povrchu a k životnímu prostředí.